Události: YUMJAM 2021 - PRVNÍ CHOD

Gamejam 2. - 3. 10. 2021 v prostorách oboru Game Art na Francouzské 99 v Brně.

Všechny herní nadšence ze středních a z 2. stupňů základních škol zveme na náš první gamejam!

Cílem této akce je vytvořit v krátkém čase jednoduchou digitální či deskovou hru. Na projektu můžete pracovat v na místě sestaveném týmu či jako jednotlivci a těm z vás, kteří se toho nebojí, budeme moci vaši hru nasdílet na web gamejamu Ludum Dare (https://ldjam.com/), který bude probíhat souběžně s naší akcí.

Gamejam se uskuteční prezenčně v prostorách oboru Game Art a to od sobotního rána 7:00 do nedělního večera 19:00. V průběhu vám bude k dispozici technické zázemí oboru i možnost konzultací od lektorů herní tvorby.

Máte obavu, že nejste na takovou výzvu dostatečně připravení? Můžeme vás ujistit, že právě gamejam je super příležitost, jak si jakoukoliv část herního vývoje vyzkoušet. Ať jde o ilustraci, modelování, programování, game design, zvukařinu či psaní scénáře, rádi se sejdeme jak s naprostými nováčky, tak i s těmi, kdo se hrám věnují delší dobu.

Pokud vás událost zajímá, neváhejte se přihlásit přes registrační google-formulář a navštivte náš discord, kde se budete dozvídat bližší informace k akci.

gamejam2021podzim web banner