Události: YUMJAM22 - DRUHÝ CHOD

Gamejam 19. - 20. 2. 2022 v prostorách oboru Game Art na Francouzské 99 v Brně.

Všechny herní nadšence ze středních a z 2. stupňů základních škol zveme na náš druhý gamejam!

Cílem této akce je vytvořit v krátkém čase jednoduchou digitální či deskovou hru na společné téma. Na projektu můžete pracovat jako jednotlivci či v týmech sestavených na místě.

Gamejam se uskuteční prezenčně v prostorách oboru Game Art a to od sobotního rána 8:00 do nedělního večera 17:00, kdy si hotové výtvory společně zahrajeme a představíme - akce tedy oficiálně skončí v neděli 20:00. V průběhu vám bude k dispozici technické zázemí oboru i možnost konzultací od lektorů herní tvorby.

Máte obavu, že nejste na takovou výzvu dostatečně připravení? Můžeme vás ujistit, že právě gamejam je super příležitost, jak si jakoukoliv část herního vývoje vyzkoušet. Ať jde o ilustraci, modelování, programování, game design, zvukařinu či psaní scénáře, rádi se sejdeme jak s naprostými nováčky, tak i s těmi, kdo se hrám věnují delší dobu.

Pokud vás událost zajímá, neváhejte se přihlásit přes registrační google-formulář a navštivte náš discord, kde budete moci hlasovat o tématu a dozvíte se bližší informace k akci.